Конкурс для викладачів напряму «Педагогіка (education)» Університету на здобуття стипендії Еразмус+ в Університеті Острава (Чехія)

Поділитися

Кінцевий термін подачі документів: 09 квітня 2021 року
Контактна особа: Виговська О.С., завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.272-18-62

 

Конкурс для викладачів «Соціальної роботи» Університету на здобуття стипендії Еразмус+  в Університеті Острава (Чехія)

Шановні викладачі Університету Грінченка!

Оголошується конкурс для участі у програмі академічної мобільності Еразмус+КА107 в Університеті Острава (Чехія). Викладачі – учасники програми Erasmus+ КА107 отримають стипендію для проходження стажування в Університеті Острава. Необхідна умова стажування – проведення лекцій, налагодження наукової та викладацької співпраці.

 

У Конкурсі можуть брати участь викладачі спеціальності «Педагогіка (education)» Університету Грінченка, які відповідають наступним вимогам:

  1. Працюють на постійній основі в Київському університеті імені Бориса Грінченка.
  2. Володіють англійською мовою не нижче рівня B2.

Для участі у Конкурсі на здобуття стипендії необхідно до 09 квітня 2021 року подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к. 205) такі документи (в електронному і паперовому вигляді):

  1. Ксерокопію закордонного паспорту (перша сторінка).
  2. Коротке резюме англійською мовою із зазначенням публікацій (максимальний обсяг – 2 сторінки формату А4).
  3. Сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня B2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови (завідувача кафедри) та поставити печатку відповідного інституту/факультету.
  4. Мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Детальна інформація про Університет Острава за посиланням

 
Створено: 16/03/2021 15:51