Вебінар «Як написати успішний проєкт у рамках програми імені Жана Моне» (спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні)

Дата: 11 травня 2021 року
Час: 12:00
Спікер: Петро Крайнік, менеджер напряму Жан Моне, Національний Еразмус+ офіс в Україні
Реєстрація: необхідно зареєструватись до 12.00 10.05.2021 перейшовши за посиланням.

НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні організовує вебінар, присвячений оновленій програмі імені Жана Моне для співробітників нашого Університету.

Для ефективної участі у вебінарі рекомендуємо ознайомитись з відео-презентацією програми Жан Моне, підготовленою Національним Еразмус+ офісом в Україні:

Еразмус+ Жан Моне: Європейські студії у Вашому університеті

Відео презентація "Конкурс Еразмус+ 2021 р.: як завантажувати аплікаційні форми" (квітень 2021 р.)

Запрошуємо усіх бажаючих!

Вітаємо з 60-річчям Ларису Павлівну Колотій, методистку НМЦ професійного розвитку педагогічних працівників ІПО

Створено: 05/05/2021 15:52