Вебінар «Дотримання стандартів академічної доброчесності в Україні та ЄС: Компаративний аналіз» (у рамках Декади академічної доброчесності та Фестивалю науки – 2021)

Дата: 12 травня 2021 року

Час: 13:10 - 14:30

Мета: сприяти поширенню європейських принципів академічної доброчесності в Університеті Грінченка серед учасників освітнього процесу.

Під час заходу учасники ознайомляться зі спільними та відмінними аспектами дотримання стандартів академічної доброчесності в Україні та Європейському Союзі, розглянуть явище плагіату в освітньо-науковій діяльності.

Спікер: Дана Сопова, викладач циклової комісії з педагогічної освіти Фахового коледжу «Універсум» Університету Грінченка, доктор філософії з освітніх педагогічних наук.

Цільова аудиторія: студенти, магістрати, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені, науково-педагогічні, педагогічні, наукові працівники Університету.

Для участі необхідно зареєструватися.

Створено: 07/05/2021 10:52