Онлайн-лекція «Академічна доброчесність в Університеті: Практичний вимір боротьби з плагіатом» (у рамках Декади академічної доброчесності та Фестивалю науки – 2021)

Дата: 14 травня 2021 року

Час: 13:00 - 14:00

Мета: сприяти поширенню ключових цінностей академічної доброчесності в Університеті Грінченка серед науково-педагогічних працівників та  здобувачів вищої освіти.

Під час заходу учасники ознайомляться з різновидами порушень норм академічної доброчесності; розглянуть причини вдавання до плагіату (за Б. Гілмором); отримають практичні поради стосовно дотримання норм академічної доброчесності в освітньому процесі; розглянуть методи боротьби з плагіатом.

Спікер: Світлана Чуканова, координатор Американської бібліотеки імені Віктора Китастого Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат педагогічних наук.

Цільова аудиторія: студенти, магістрати, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені, науково-педагогічні, педагогічні, наукові працівники Університету.

Для участі необхідно зареєструватися.

Створено: 07/05/2021 10:40