Освітологічні онлайн-дебати «Академічна доброчесність під час змішаного навчання: Дотримуватися не можна порушувати» (у рамках Декади академічної доброчесності та Фестивалю науки – 2021)

Дата: 18 травня 2021 року

Час: 14:30 - 15:30

Мета: сприяти утвердженню принципів академічної доброчесності здобувачів вищої освіти в умовах дистанційного навчання в Університеті Грінченка засобами інтелектуальної гри.

Під час заходу учасники обговорять стан дотримання етичних та юридичних норм академічної чесності в умовах дистанційного навчання, полемізуватимуть щодо ефективних механізмів запобігання та протидії академічної недоброчесності під час дистанційного навчання.

Тренери: Наталія Ханикіна, старший науковий співробітник НДЛ освітології Університету Грінченка, кандидат філологічних наук;

Марина Науменко, викладач кафедри дошкільної освіти, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту Університету Грінченка.

Цільова аудиторія: студенти, магістрати, аспіранти Університету.

Для участі необхідно зареєструватися.

Створено: 07/05/2021 10:59