Флешмоб до Дня Незалежності України

Дата: 16 серпня по 24 серпня 2021 року
Контактна особа: НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Шановні колеги!

З нагоди Дня державного прапора України та 30-ої річниці Незалежності України пропонуємо кожному структурному підрозділу організувати та провести флешмоб #Вітаю_Україно, залучивши студентів, викладачів, співробітників до заходу.

Учасники флешмобу мають можливість:

• поділитися думками про те, що для них є незалежність України, прапор держави, яким вони бачать майбутнє нашої країни, з чим асоціюються у них ці два державних свята;
  • презентувати власні поезії (наприклад - сенкан), пісні, танцювальні композиції, живописні полотна, фотографії, вироби декоративно-прикладного мистецтва.

Розмістити тексти, фото, відео у соцмережах потрібно під хештегом  #Вітаю_Україно

Сенкан (інші варіанти — синкан, синкант) — це п’ятирядковий вірш.

Перший рядок — одне слово. Це іменник, який вказує на тему вірша. Другий рядок — два прикметники, які описують тему. Третій рядок — три дієслова, що описують дію, пов’язану з темою. Четвертий — речення з чотирьох слів, яке вказує на ставлення самого автора до теми. Останній, п’ятий рядок є ніби висновком вірша. Зазвичай це також одне слово, яке є синонімом до теми.

Наприклад

Рідна, незалежна.
Розквітаєш, зростаєш, милуєш.
Ти — моя рідна земля.
Батьківщина.

Результати проведення флешмобу будуть висвітлені на сайті Університету! Дякуємо!

Створено: 17/08/2021 15:15