Реєстрація науково-педагогічних працівників для підвищення кваліфікації за Цифровим модулем

Дата і час проведення:
Тренінги курсу щосереди - 27 жовтня, 03, 10 листопада 2021 р.
ІV пара (13:40 – 15:00 год.)
V пара (15:20 – 16:40 год.)

Форма проведення: онлайн

Шановні науково-педагогічні та наукові працівники Університету Грінченка!

Розпочинається реєстрація на тренінги для підвищення кваліфікації за Цифровим модулем.

Заняття будуть переведені онлайн з використанням традиційних для університету інструментів та ЕНК у системі е - навчання.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Сертифікат про підвищення кваліфікації за Цифровим модулем буде надаватися лише тим учасникам, які пройшли навчання в повному обсязі (12 годин з тренером та 18 годин самостійної роботи) і виконали всі завдання ЕНК, відповідним чином плануйте свій розклад.

Працюючи у модулі Ви матимете можливість

• подальшого розвитку цифрової грамотності;
  • розширення застосування цифрових технологій в освітньому процесі;
  • удосконалення навичок створення сучасних освітніх цифрових ресурсів та проєктування критеріїв оцінювання їх якості;
  • застосування цифрових інструментів для ефективної комунікації та співпраці при змішаному та онлайн навчанні;
  • розробки цифрових навчальних ресурсів з урахуванням особливостей різних стилів сприйняття матеріалу.

Під час навчання використовуватимуться такі технології:

• Вебінари: Google Meet, Webex, Zoom.
  • Практичний блок: виконання та аналіз завдань різних типів онлайн, тестування, підготовка проекту, прилюдний захист проекту у вибраному онлайн-ресурсі.
  • Рефлексія та оцінювання: відповіді на питання, підведення підсумків.

Перелік тем змістового модуля:

Тема 1.  Сучасні освітні тренди та шляхи впровадження у освітній процес інноваційних технологій. Навички 21 століття та цифрові навички

Тема 2.  Змішане та онлайн навчання. Технології е-навчання. Ресурси для створення е-контенту та критерії його оцінювання

Тема 3. Онлайн сервіси та цифрові технології ефективної комунікації

Тема 4. Онлайн сервіси та цифрові технології ефективної співпраці

Тема 5.  Онлайн сервіси та цифрові технології для формувального оцінювання

Підсумковий контроль - Р2Р-оцінювання прилюдного захисту навчального проєкту.

У разі відсутності на тренінгу з поважних причин, прохання повідомити за два дні до першого заняття.

РЕЄСТРАЦІЯ

УВАГА! 26 жовтня 2021 р.,  о 21:00 год. реєстрація припиняється автоматично.

Створено: 20/10/2021 16:28