Онлайн зустріч "Психологічний супровід освітян"

Дата проведення: 17 березня 2022 року
Формат: онлайн
Контакти: Інститут післядипломної освіти, Кафедра освітнього лідерства

Шановні освітяни!
Попри всі складнощі життя продовжується. Ми маємо бути "в тонусі", аби зробити наше життя кращим. Ми маємо вижити, перемогти, й будувати оновлене життя.
Та перш за все ми маємо зберегти та відновити самих себе.
Наші групи психологічної стабілізації та взаємопідтримки спрямовані на пошук та відновлення власного ресурсу людини. Запрошуємо вас доєднатись до наших груп.
Групи по вівторках - це перш за все групи стабілізації, де ми разом зробимо вправи швидкого самовідновлення.
Групи по четвергах - це групи з емоційної підтримки, де кожен матиме можливість поділитись найважливішим, почути інших, отримати відповідь фахівців-психологів щодо ваших актуальних запитів.
Всі групи заплановані на роботу протягом півтори години, з 14.00 до 15.30.
Оскільки такі групи не можуть бути надто великими - величезне прохання пройти попередню реєстрацію. І ще одне прохання, реєструйтеся лише коли ви впевнені, що будете з нами, інакше, якщо ви зареєструєтеся і не підключитеся, ви забираєте чиєсь місце.
В формах реєстрації можна також поставити питання для подальшого обговорення.

Цей лист з посиланнями можна пересилати вашим колегам та співробітникам - ми будемо раді допомогти всім тим, хто зацікавлений в такій взаємодії.
За необхідності ми домовимось про індивідуальні консультації, це вже ми повідомимо під час он-лайн зустрічей.
Чекаємо на вас.

РЕЄСТРАЦІЯ