Кінцевий термін подачі документів: 11 rdsnyz 2022 року
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конкурс на семестрове навчання в рамках програми Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія)

До уваги студентів 2-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Університету  спеціальності «Філологія (іспанська)»!

Шановні студенти Університету Грінченка,  Університет Кадісу (Іспанія) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА107 пропонує семестрову програму обміну на осінній семестр 2022-2023 навчального року.

Детальна інформація

Створено: 01/04/2022 18:37