Семестрове навчання у рамках програми Еразмус+ в Університеті Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина)

Кінцевий термін подачі документів: до 12.00 18 листопада 2022 року
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.207, тел.: 272 18 62; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конкурс на семестрове навчання в рамках програми Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія)

До уваги студентів 1-го року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Німецька філологія»!

Шановні магістри Університету Грінченка, Університет Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА107 пропонує семестрову програму обміну на другий семестр 2022-2023 н.р. (лютий-червень). Кількість місць -4.

Програма обміну включає:

• безкоштовне навчання;
  • стипендія в рамках програми Еразмус+ 850 євро;
  • покриття дорожніх витрат у розмірі 275 євро.

Інформація про Університет Костянтина Філософа в Нітрі

Створено: 02/11/2022 10:24