Вебінар «Кращі практики в роботі центрів/секторів захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя людей, які постраждали, або стали свідками насильства, за моделлю «Барнхаус»

Дата проведення: 25 листопада 2022 р.
Час: 12:00
Формат: онлайн, платформа Zoom
Модераторка: Тетяна Лях, завідувачка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, к. пед. наук, доцент. Знайдіть час, аби познайомитись із унікальним досвідом!

Шановні колеги!

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує вас долучитися до вебінару «Кращі практики в роботі центрів/секторів захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя людей, які постраждали, або стали свідками насильства, за моделлю «Барнхаус». Захід відбудеться в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Спікерка: Галина Скіпальська, виконавча директорка Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я», аспірантка кафедри, голова Ради роботодавців Факультету.

Знайдіть час, аби познайомитись із унікальним досвідом!

ДОЄДНАТИСЬ

Ідентифікатор: 854 5389 5707