Фестиваль науки – 2023: Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Етнокультурні традиції в образотворчому мистецтві та дизайні України»

Дата проведення: 11 травня 2023 року
Формат: онлайн
Координатори конференції: Руденченко Алла Андріївна, завідувач кафедри декоративного мистецтва та реставрації Факультету образотворчого мистецтва та дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор

Шановні колеги!

fn 2023

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Етнокультурні традиції в образотворчому мистецтві та дизайні України».

Напрями роботи конференції:

• Культурна ідентичність та конвергенція в розвитку образотворчого та декоративноприкладного мистецтва.
  • Фолкарт і етнодизайн в сучасному мистецькому просторі України.
  • Мистецька освіта: історія, теорія, практика.
  • Дизайн-діяльність як іміджеутворювальний фактор сучасного вітчизняного культурномистецького поля.

Інфолист

Створено: 10/05/2023 15:31