Фестиваль науки ­- 2023: Х Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Інформаційні технології – 2023» (ІТ-2023)

Дата проведення: 18 травня 2023 року
Формат: онлайн
Координатори конференції:
Світлана Шевченко, доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені проф. Володимира Бурячка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

fn 2023

Напрями роботи конференції

1. Використання інформаційних технологій в освіті та науці.
  2. Апаратне і програмне забезпечення інформаційних технологій.
  3. Математичне моделювання та обчислювальні методи.
  4. Технології, методи та засоби захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах.

Важливі дати

03.05.2023– кінцевий термін реєстрації на участь у конференції
та подання тез доповідей*

15.05.2023 – повідомлення про прийняття доповіді на конференцію