Фестиваль науки – 2023: ІІ Студентська наукова онлайн-конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та міжнародного права»

Дата проведення: 18 травня 2023 року
Формат:
Координатори конференції:
Ірина Слюсаренко, доцент кафедри міжнародних відносин, заступник декана з наукової роботи Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук, доцент, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Марина Бессонова, доцент кафедри міжнародних відносин Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук, доцент, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

fn 2023

Напрями роботи конференції:

• актуальні проблеми розвитку країн та регіонів;
  • суспільні комунікації у міжнародних відносинах в епоху глобалізації;
  • сучасні виклики міжнародного права.

Мета: апробувати студентські наукові дослідження, присвячені актуальним проблемам суспільних комунікацій, регіональних студій та міжнародного права.

Цільова аудиторія: студенти, магістранти.

Порядок роботи конференції та посилання для приєднання.

Створено: 18/05/2023 08:58