Фестиваль науки – 2023: ІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Дистанційне та змішане навчання як засіб реалізації індивідуальної траєкторії професійного зростання педагога»

Дата проведення: 24 травня 2023 року
Формат:
Координатори конференції:
  Воротникова Ірина Павлівна, завідувачка кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

fn 2023

Напрями роботи конференції:

• інноваційні трансформації післядипломної освіти в умовах цифровізації суспільства;
  • науково-практичні засади цифровізації освіти: засоби, середовища, методики, технології;
  • інформаційно-комунікаційні технології та цифровізація освіти;
  • методологія і методика запровадження дистанційного та змішаного навчання в післядипломній освіті;
  • освітні програми підвищення кваліфікації вчителів з питань дистанційного та змішаного навчання;
  • цифрові інструменти для реалізації дистанційного навчання та відкритої освіти;
  • психолого-педагогічні аспекти запровадження дистанційних технологій навчання;
  • дистанційне та змішане навчання в професійній діяльності педагога;
  • STEM освіта з використанням дистанційних технологій навчання.

Наші спікери

Для участі необхідно зареєструватися до 19:00 год 23 травня 2023 року.

Сертифікати підвищення кваліфікації на 6 годин (за умови участі) і 10 годин (за умови виступу).

Створено: 16/05/2023 14:42