Фестиваль науки -­ 2023: ХII Всеукраїнська наукова онлайн-конференція «Київ і кияни в соціокультурному просторі України: Місто у війні»

Дата проведення: 25 травня 2023 року
Формат: онлайн, платформа Google Hangouts Meet
Координатори конференції:
Гедьо Анна Володимирівна, завідувачка кафедри історії України Факультету суспільно-гуманітарних наук Київського університету імені Бориса Грінченка, докторка історичних наук, професорка (тел. +380 0506258078, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Будзар Марина Михайлівна, доцентка кафедри історії України Факультету суспільно-гуманітарних наук Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатка історичних наук (тел. +380 502321206, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Романенко Дар’я Олексіївна (для вирішення технічних питань), лаборантка Факультету суспільно-гуманітарних наук Київського університету імені Бориса Грінченка (тел. +38 098 3703530, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Шановні колеги!

fn 2023

Запрошуємо Вас взяти участь у ХII Всеукраїнській науковій онлайн-конференції «Київ і кияни в соціокультурному просторі України: місто у війні»

Напрями роботи конференції:

• Місто і війна в історичних студіях: методологія, історіографія, джерела.
  • «Міський фронт»: бої за місто, місто в тилу, місто в окупації.
  • Комунікативні практики міста в умовах війни.
  • Міська повсякденність: людські долі та стратегії виживання під час війни.
  • Репрезентації досвіду війни: творення історій, наративів та міфів.
  • Урбаністичні комеморативні практики.

Інфолист

Створено: 24/02/2023 12:58