Всеукраїнська науково-практична школа інклюзивної освіти: «Якісна освіта для дітей з аутизмом: виклики та ресурси»

Дата проведення: 29 травня – 2 червня 2023 року
Формат:
платформа ZOOM
Координатори школи:
Скрипник Тетяна Вікторівна, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної роботи, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник: ( +380 0991121499, +380 980701919, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Музиченко Ірина Вікторівна, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної роботи, кандидат психологічних наук (+380 0962784947, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній школі інклюзивної освіти: «Якісна освіта для дітей з аутизмом: виклики та ресурси».

Мета школи - познайомити учасників школи з сучасними науковими стратегіями та технологіями, які дають змогу впровадити якісну освіту для дітей з розладами аутистичного спектра (РАС).

Програма Всеукраїнської науково-практичної школи інклюзивної освіти

Створено: 25/05/2023 11:30