Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Медіакомунікації в діалозі культур: виклики європейської інтеграції для української освіти і науки»

Дата проведення: 02 червня 2023 року
Координатори конференції:
Ольга Андріївна Мітчук, професор кафедри журналістики та нових медіа Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Медіакомунікації в діалозі культур: Виклики європейської інтеграції для української освіти і науки».

Напрями роботи конференції:

• Медіакомунікації в системі медіазнавчих дисциплін: український та європейський досвід.
  • Медіаграмотність і медіаосвіта: сучасні тенденції та виклики в діалозі «ЄС – Україна».
  • Медіа й комунікаційна політика в Україні та країнах ЄС.
  • Трансформаційні процеси в засобах масової комунікації та виклики нових медіа: конвергентні й трансмедійні процеси.
  • Сучасні комунікаційні технології в медіаіндустрії: проблеми постжурналістики та довіра до медіа.
  • Новітні видавничі стратегії в умовах українського та європейського комунікаційного простору.
  • Інформаційно-комунікаційні технології в українській та європейській практиці PR і реклами.

Доповідачами на пленарному засіданні будуть наші іноземні колеги:

06 01 M 01

Детальніше про конференцію.