Всесвітній день науки – 2023: Щорічний загальноуніверситетський науковий квест «Київ – моя столиця» від Наукового товариства Університету Грінченка

Дата: 07 листопада 2023 року
Час: 15:00-17:00
Місце зустрічі: біля будівлі ректорату (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2)
Цільова аудиторія: студенти І курсу Університету Грінченка та усі бажаючі
Відповідальні за проведення заходу:
Анастасія Котелевець, голова Наукового товариства Університету Грінченка (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);
Ольга Мусіячеченко, член Наукового товариства Університету Грінченка (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Реєстрація: до 06 листопада необхідно сформувати команду факультету/коледжу із трьох студентів І курсу та зареєструвати команду*У разі зміни складу команди, просимо повідомити організаторів і перереєструвати команду.

Актив Наукового товариства Університету Грінченка запрошує студентів І курсу факультетів/коледжу Університету та усіх бажаючих взяти участь у Загальноуніверситетському науковому квесті «Київ – моя столиця».
Команди протягом дня, у зручний для себе час, виконають завдання, які допоможуть розкрити напрями роботи Наукового товариства Університету Грінченка та відвідають мініекскурсію історичними місцями Києва.

Всесвітній день науки – 2023 у Київському університеті імені Бориса Грінченка

Створено: 03/11/2023 13:55