Всесвітній день науки - 2023: Гостьова онлайн-лекція «Художня обізнаність в літературі»

Дата: 10 листопада 2023 року
Час: буде повідомлено додатково зареєстрованим учасникам
Цільова аудиторія: студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені, які володіють англійською мовою не нижче рівня B2
Реєстрація на захід: після вхідного тестування (виконання стилістичного аналізу тексту), для цього необхідно звернутися до відповідальних за проведення заходу: Валентина Якуба, декан Факультету романо-германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.); Ганна Чеснокова, професор кафедри лінгвістики таперекладу Факультету романо-германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Лектор: Соня Зінгер, доцент Федерального університету Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

Всесвітній день науки – 2023 у Київському університеті імені Бориса Грінченка

Створено: 07/11/2023 09:30