Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція (з міжнародною участю) «Феномен раннього дитинства: витоки, виклики, виміри»

Реєстрація: до 15 листопада 2023 року за посиланням
Дата проведення: 29 листопада 2023 року
Координатори конференції: Половіна Олена Анатоліївна, завідувач кафедри дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент (моб. тел. (068) 793-79-24; Кондратець Інна Вікторівна, доцент кафедри дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук (моб. тел. (068) 793-79-24).

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас 29 листопада 2023 року взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції (з міжнародною участю) «Феномен раннього дитинства: витоки, виклики, виміри».

Напрями роботи конференції:

• Філософські та соціологічні засади феноменологізації дитинства.
  • Психолого-педагогічні аспекти раннього дитинства в контексті парадигмальних змін.
  • Освітня взаємодія з дітьми раннього віку в умовах суспільно-політичної кризи.
  • Підготовка фахівців до психолого-педагогічного супроводу розвитку дітей раннього віку.

Формат проведення конференції: дистанційно.

Порядок роботи конференції:

10:00 – 13:00 Пленарне засідання конференції.

13:00 – 14:30 Дискусійні платформи за напрямами роботи конференції.

14:30 – 15:00 Підведення підсумків конференції.

Інфолист

Створено: 02/11/2023 17:04