Конкурс для викладачів-філологів Університету для участі у програмі Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія)

Кінцевий термін подачі документів: до 12.00 04 грудня 2023 року
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.207, тел.: 272 18 62; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні викладачі Університету Грінченка!

Конкурс на семестрове навчання в рамках програми Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія)

Оголошується конкурс для участі у програмі академічної мобільності Еразмус+КА1 в Університеті Кадісу (Іспанія). Викладачі – учасники програми Erasmus+ КА1, отримають стипендію для проходження стажування в Університеті Кадісу.

У конкурсі можуть брати участь викладачі Університету Грінченка, які відповідають наступним вимогам:

1. Працюють на постійній основі в Київському університеті імені Бориса Грінченка.
  2. Володіють іспанською мовою не нижче рівня С1.
  3. Фахова діяльність має бути пов’язаною з філологічною спеціальністю.

Період мобільності: 7 днів (з 22 по 26.04.2024 або з 06 по 10.05.2024)

Для участі у конкурсі на здобуття стипендії необхідно до 12.00 04 грудня 2023 року подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти такі документи в електронній формі:

1. Ксерокопію закордонного паспорту (перша сторінка).
  2. Резюме англійською мовою із зазначенням наукових та викладацьких досягнень (максимальний обсяг – 2 сторінки формату А4).
  3. Сертифікат про підтвердження знання іспанської мови не нижче рівня С1 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet.

Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.

Створено: 21/11/2023 10:26