Лідерський модуль “Освітнє лідерство в кризових умовах”

Дата: 6-13 грудня 2023 року
Час проведення: 10:00 – 17:00
Тренери:
Валерія Міляєва, доктор психологічних наук, професор, тренер професійно-психологічного тренінгу, ментор, коуч, фасилітатор, провідний науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства.
Наталія Шаповаленко, тренер соціально-психологічних тренінгів, член УСП, практичний психолог-консультант, магістр з екстремальної та кризової психології, науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства.
Місце проведення: м. Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, ауд. 413 – Цифровий хаб інноваційних рішень, тел. 044-366-56-05.
Контактна особа: Світлана Василенко, тел. 050-28-18-437.

Шановні колеги!

Навчально-науковий центр розвитку персоналу та лідерства запрошує на Лідерський модуль “Освітнє лідерство в кризових умовах”.

Мета: розвиток лідерських компетенцій викладачів Університету Грінченка в кризових умовах.

Модуль триває з 6 до 13 грудня.

Передбачено два тренінгові заняття в аудиторії 6 та 13 грудня та індивідуальна робота.

У модулі передбачено опрацювання таких питань:

1. Лідерство, як особистісна властивість в кризових умовах, типи лідерських стратегій.
  2. Внутрішні та зовнішні ресурси особистості викладача: інструменти їхнього оновлення та використання. Технології аналізу ресурсів для досягнення цілей.
  3. Управління стресом (модель BASIC Ph).
  4. Використання ефективної комунікації в освітньому середовищі Університету.
  5. Запобігання погіршенню психологічного клімату в освітньому середовищі (виявлення та протистояння маніпуляціям, побудова власних кордонів особистості).

Завершення модуля передбачає виконання завдань усіх тем та визнання підвищення кваліфікації за Лідерським модулем (30 год) учасникам, які виконали зазначені умови.

Кількість учасників обмежена.

Реєстрація за посиланням

Програма модуля “Освітнє лідерство в кризових умовах”

Створено: 28/11/2023 15:35