Всеукраїнська наукова онлайн-конференція (XVI щорічні Грінченківські читання) «Епоха Грінченка: нація, ідентичність, просвіта» (до 160-річчя від дня народження Бориса Грінченка)

Реєстрація: до 20 листопада 2023 року за посиланням
Дата проведення: 08 грудня 2023 року
Координатори конференції:
Вірченко Тетяна Ігорівна, доктор філологічних наук, професор, провідний науковий співробітник кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Київського університету імені Бориса Грінченка (+380675392357, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);
Саєвич Ірина Георгіївна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка (+380676743421, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій онлайн-конференції (XVI щорічних Грінченківських читаннях) «Епоха Грінченка: нація, ідентичність, просвіта» (до 160-річчя від дня народження Бориса Грінченка), яка відбудеться 08 грудня 2023 року.

Напрями роботи конференції:

• Борис Грінченко в українському національному русі межі ХІХ – ХХ століть.
  • Інтелектуальне оточення Бориса Грінченка.
  • Рецепція творчості Бориса Грінченка.
  • Борис Грінченко і Марія Загірня: «Як Богові вірю тобі».
  • Текстологічні аспекти вивчення спадщини Бориса Грінченка.
  • Історія становлення й актуальні питання грінченкознавства.
  • Лексикографічна спадщина Бориса Грінченка: історія і сучасність.
  • Націоцентрична педагогіка Бориса Грінченка.

Онлайн-платформа проведення конференції: Zoom.

Порядок роботи конференції:

10:00–12:00 Пленарне засідання конференції.

12:00–13:00 Перерва.

13:00–16:00 Дискусійні платформи за напрямами роботи конференції.

16:00–17:00 Презентація наукових і науково-популярних видань Університету Грінченка.

17:00–17:30 Підбиття підсумків конференції.

Інфолист

Створено: 03/11/2023 08:59