Міжнародний вимір вищої освіти: інноваційні підходи в організації навчальної та дослідницької роботи

Дата: 12 грудня 2023 року
Час: 14:30
Формат проведення: дистанційно (платформа Google Meet)
Спікер: старший науковий співробітник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, д.н.держ.упр., доц. Тетяна Костюк
Цільова аудиторія: наукові, науково-педагогічні працівники Київського університету імені Бориса Грінченка
Реєстрація за посиланням до 11:00 11 грудня

З метою ефективної імплементації в Університеті Грінченка найкращих світових практик та інноваційних підходів в сфері інтернаціоналізації вищої освіти НДЛ ІВО запрошує наукових та науково-педагогічних працівників Університету взяти участь у тренінгу, який проводиться в рамках проєкту «Посилення можливостей вищих закладів освіти педагогічного спрямування в Україні» за сприяння Чеської агенції розвитку.

Створено: 04/12/2023 16:30