Principles of Servant Leadership: Intensive Online Course

Реєстрація за посиланням до 17 січня 2023 року
Формат: онлайн-зустрічі в Zoom та додаткові матеріали на онлайн ресурсі
Мова курсу: англійська
Розклад: понеділок-четвер, 11:00 - 13:00
Дата першої зустрічі: 22.01.2024
Дата останньої зустрічі: 01.02.2024
Курс складається із восьми занять.

Центр програм з лідерства служіння запрошує студентів долучитись до інтенсивного онлайн курсу з принципів лідерства служіння, який є першим етапом Міжнародної програми з лідерства служіння.

Під час курсу ми будемо виконувати різноманітні вправи, обговорювати цікаві відео та багато дискутувати англійською. Учасники матимуть змогу визначити базові положення філософії лідерства служіння, розвинути емоційний інтелект, прокачати навички активного слухання та, у якості “побічного ефекту” позбутись мовного бар'єру у спілкуванні англійською мовою. Деякі теми курсу будуть фасилітувати партнери Університету з міжнародної організації Co-Serve International.

Учасники, які пройдуть базовий курс, матимуть змогу продовжити участь у Міжнародній програмі в рамках менторського курсу. Детальніше про етапи та особливості курсу можна дізнатись за посиланням або написати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чекаємо ваших відповідей у реєстраційній формі до 17 січня.

Створено: 04/01/2024 10:49