Дата засідання: 30 січня 2024 року
Реєстрація з 10:00 до 10:45 у рекреації біля каб. 401 за наявності посвідчення делегата
Час початку: 11:00
Місце проведення: актова зала навчального корпусу № 1 (вул. Левка Лук’яненка, 13-Б)

30 січня (вівторок) об 11:00 в актовій залі навчального корпусу № 1 (вул. Левка Лук’яненка, 13-Б) розпочне роботу Конференція трудового колективу Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (наказ від 15.01.2024 №25).

Порядок денний:

1. Про обрання лічильної комісії.
  2. Про обрання складу постійно діючого керівного органу Конференції трудового колективу – Президії.
  3. Про обрання голови Конференції трудового колективу Університету.
  4. Про комісію з трудових спорів.
  5. Затвердження Правил внутрішнього розпорядку Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
  6. Про Колективний договір між роботодавцем та первинною профспілковою організацією Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
  7. Затвердження Положення про Вчену раду Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
  8. Затвердження Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету.
  9. Затвердження Кодексу корпоративної культури Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Просимо ознайомитись із проєктами документів:

Правила внутрішнього розпорядку Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Кодекс корпоративної культури Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Створено: 17/01/2024 16:45