Дводенний семінар “Academic Writing” у рамках програми Еразмус+ від викладачів Університету Тампере (Фінляндія)

Дати: 11 та 14 грудня 2017 р. (обов’язкове відвідування двох днів семінару)
Місце: Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. М.Тимошенка, 13Б, ауд.306
Час: з 10.00 до 15.00 (з перервою)
Робоча мова: англійська (переклад не забезпечуватиметься)

Шановні науковці, аспіранти, магістранти, редактори, відповідальні

секретарі періодичних наукових видань Університету Грінченка!

Запрошуємо Вас взяти участь у дводенному англомовному семінарі з академічного письма. Семінар пройде у рамках реалізації програми Еразмус+ з Університетом Тампере (Фінляндія).

Учасники, які відвідають два дні семінару, отримають сертифікати!

Шановні учасники дводенного семінару!

Для участі у семінарі з собою необхідно мати:

1) 1 примірник (можна копію) наукової статті англійською мовою з Вашої тематики ( стаття має бути опублікована, змістовна, але легка для сприйняття; стаття може належати іншому автору );

2) 4 примірники фрагмента Вашої наукової статті (неопублікованої) англійською мовою (обсяг – 3 сторінки А4, подвійний інтервал).

Для участі у дводенному семінарі обов’язкова реєстрація.

Семінар проведуть:

Кейт Мур – викладач курсів вивчення англійської мови і перекладу Факультету комунікаційних наук Університету Тампере; автор статей про мовленнєву комунікацію та усну історію; співавтор мовних підручників, англійсько-фінського словника; Фулбрайтівська стипендіатка у галузі телевізійних досліджень.

Ганна Парвіанен – докторант; викладач граматики, лінгвістики та варіації в англійській мові Школи мов Університету Тампере, перекладач; досліджує походження синтаксичних інновацій у країнах Південної та Південно-Східної Азії; наукові інтереси пов’язані з корпусною лінгвістикою, контактною лінгвістикою, азіатською англійською мовою, синтаксисом.

Контактна особа: Ольга Виговська, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, тел. 272-18-62

Створено: 30/11/2017 08:51