Наукове товариство Університету Грінченка запрошує на засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу English Movie Club KUBG

Дата проведення: 12 грудня 2017 року
Час проведення: 13:40
Місце проведення: Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка, вул. М. Тимошенка, 13Б, ауд. 309

12 грудня 2017 року Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених запрошує всіх бажаючих на засідання наукового англомовного кіно-дискусійного клубу English Movie Club KUBG!

У рамках зустрічі планується перегляд австралійсько-американського драматичного фільму «Великий Гетсбі» мовою оригіналу. Фільм знятий у 2012 р. режисером Б. Лурманом . У головних ролях: Леонардо Ді Капріо , Тобі Маґвайр та Кері Малліган . Після перегляду фільму заплановані інтерактивні завдання та дискусія.

Запрошуємо всіх охочих вивчати англійську мову у живому спілкуванні!

Для участі у заході просимо зареєструватися за посиланням.

Модератор: Олена Москалець, доцент кафедри англійської філології та перекладу Інституту філології Університету Грінченка

Контактна особа: Лоліта Колбасюк

12 12 nauk anhlomovnyi klub