Відкриті лекції професорів з Китайської академії соціальних наук (м. Пекін, КНР)

Дата проведення: 20 грудня 2017 року
Час проведення: 10.00 – 13.00
Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, зала Вченої ради (ауд.227)
Контактна особа: Семеніст І.В., завідувач кафедри східних мов і перекладу, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Виговська О.С., завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти. Тел.: 272-18-62, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні грінченківці, запрошуємо Вас відвідати відкриті лекції професорів з Китайської академії соціальних наук:

• лекція Хе Сінляна, доктора наук, професора, академіка Китайської академії соціальних наук, «Трансформаційні процеси в китайському суспільстві: протиріччя та шляхи їх подолання»;
  • лекція Ші Джінбо, доктора наук, професора, академіка Китайської академії соціальних наук «Нові досягнення Китаю в розвитку та процвітанні традиційних культур»;
  • лекція Фан Ніна, директора Інституту політичних наук Китайської академії соціальних наук «Чотири основних політичних результати у розбудові та модернізації Китаю».

12 20 chinese academy

Створено: 15/12/2017 09:54