Тренінг «Формувальне оцінювання. Використання електронних освітніх ресурсів для формувального оцінювання»

Поділитися

Дата: 19 квітня 2019 року
Час: 16:50
МІсце проведення: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у тренінгу «Формувальне оцінювання. Використання електронних освітніх ресурсів для формувального оцінювання», спрямованого на вдосконалення цифрової й дидактичної компетентностей викладачів ЗВО та вчителів початкової і середньої ланки освіти, що буде проведений в рамках проекту програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED».

На тренінгу Ви матимете можливість ознайомитися з поняття «формувальне оцінювання», перевагами і недоліками, порівняти його з традиційним оцінювання, дізнатися про пірінгове оцінювання та цифрові інструменти для його впровадження. На занятті будете працювати з картами знань, QR-кодом, опитувальниками Mentimeter, Socrative, онлайн дошками та таблицями ЗХД.

Для участі в тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням. За результатами навчання Ви отримаєте відповідний електронний сертифікат Університету Грінченка.

Тренінг відбудеться на базі Київського університету імені Бориса Грінченка 19.04.2019 о 16:50 (вул. Маршала Тимошенка, 13Б). Аудиторію буде повідомлено додатково після реєстрації.

Вимоги до учасників:

  • Особиста вмотивованість до отримання нових знань і навичок та передачі інноваційного досвіду;
  • Володіння англійською мовою на середньому рівні або В2.

У разі виникнення запитань зв’яжіться з нами:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 093 893 35 31

 

 
Створено: 11/04/2019 21:39