IV фестиваль освітнього лідерства «Clever»

Дата: 19 вересня 2020 року

ВПЕРШЕ традиційний фестиваль освітнього лідерства «Clever» проходить онлайн 19 вересня 2020 року, з 10:00 до 15:00!!

Запрошуємо викладачів, керівників освітньої сфери, освітніх експертів, студентів та всіх, хто цікавиться лідерством у вищій освіті.

Ми піднімемо найактуальніші проблеми сучасної освіти та разом поставимо розділовий знак у темі цьогорічного фестивалю «Рости не можна зупинитись».

Участь у фестивалі дозволить вам задуматися над тим, чого потребує українська сучасна освіта, щоб швидко опинитися у майбутньому, яка роль суспільних змін в цьому та почуємо думку молоді - чого прагне українське студентство?

Також на фестивалі вас чекає три лінійки майстер-класів, спрямованих на:

• саморозвиток та розвиток навичок майбутнього;
  • знайомство з різноманітними інтерактивними методами у викладанні;
  • розширення уявлення про можливі ресурси, якими варто користуватися сучасному викладачеві.

Спікерів фестивалю ми дозволимо собі потримати в інтризі!!!!

Чекаємо на зустріч з вірними друзями та знайомство з новими лідерами в освіті!!!

Участь у фестивалі для всіх учасників та учасниць є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 17 вересня (23.59).

Якщо ви хочете отримати сертифікат про підвищення кваліфікації (6 год) в електронному вигляді, який є таким же офіційним документом, як і паперовий, ми просимо вас внести сертифікаційний внесок та вже по закінченню заповнити рефлексивну форму.

Сертифікаційний внесок становить 150 грн.

Реквізити для оплати будуть надіслані після реєстрації.

КОНТАКТИ:

Навчально-науковий центр розвитку персоналу та лідерства

Тел.: 096-540-87-14 – Юлія; (066) 740-14-91 – Ірина,

09 19 clever