Вебінар-практикум «Бібліотека на допомогу науковцю» (у рамках Декади академічної доброчесності та Фестивалю науки – 2021)

Дата: 19 травня 2021 року

Час: 11:00 - 12:20

Мета: презентувати актуальні послуги та можливості бібліотеки Університету Грінченка для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних та наукових працівників Університету задля утвердження принципів академічної доброчесності.

Під час заходу учасники детально ознайомляться з такими поняттями бібліотечної грамотності як «бібліотечні класифікаційні індекси та коди» (УДК, JEL, DOI тощо), «авторський знак»; поглиблять знання щодо правильного використання державних стандартів та міжнародних стилів в оформленні списків літератури; отримають практичні поради щодо перевірки наукових текстів на плагіат; ознайомляться з можливостями проведення тематичного підбору журналу для публікації у Scopus і Web of Science та літератури відповідної тематики; дізнаються про особливості  розміщення власних публікацій в Інституційному репозиторії.

Тренери: Тетяна Опришко, директор бібліотеки Університету Грінченка, кандидат наук із соціальних комунікацій; Сніжана Гузенко, провідний бібліограф бібліотеки; Анастасія Литвинова, завідувач відділу бібліотеки; Тамара Ростовцева, завідувач відділу інформаційних технологій бібліотеки; Галина Тимофєєва, молодший науковий співробітник бібліотеки Університету Грінченка.

Цільова аудиторія: студенти, магістрати, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені, науково-педагогічні, наукові працівники Університету.

Для участі необхідно зареєструватися.

Створено: 07/05/2021 11:03