VІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття»

Дата проведення: 12 травня 2022 року
Формат: онлайн
Контакти: м. Київ, б-р. І. Шамо, 18/2, к.224 – кафедра музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття».

Напрями роботи конференції:

• Культурно-історична реконструкція мистецьких феноменів у професійній освіті;
  • Художня культура і мистецька педагогіка: онтологічні інтенції;
  • Аксіологічні концепти розвитку професійної мистецької освіти у європейському вимірі;
  • Стратегічні орієнтири творчої самореалізації особистості в мистецтві;
  • Музичне, образотворче, хореографічне мистецтво і дизайн: трансдисциплінарні виміри;
  • Інноваційні технології в умовах цифровізації професійної мистецької освіти.

ІНФОЛИСТ

Створено: 30/03/2022 12:26