Інтенсивний курс з лідерства в межах Міжнародної програми з лідерства служіння

Дата проведення: 23 січня - 27 січня 2023 року
Формат: можливий онлайн та офлайн
Контакти: Центр програм з лідерства служіння

Запрошуємо на інтенсивний курс з лідерства в межах Міжнародної програми з лідерства служіння

У зв'язку із великою кількістю охочих доєднатися до глобального базового курсу Міжнародної програми з лідерства служіння, Центр програм з лідерства служення оголошує набір учасників на додатковий інтенсивний курс Програми.

Базовий курс Міжнародної програми з лідерства служіння — це щорічна англомовна програма з розвитку лідерських якостей, що проводитися у співпраці з міжнародною організацією «Co-Serve International» (США).

Чого очікувати?

• Активної практики англійської мови;
  • Розвиток власного лідерського потенціалу;
  • Гарячих дискусій, цікавих вправ та незвичайних активностей;
  • Можливості знайти свого ментора та взяти участь в інших програмах у співпраці із “Co-Serve International”.

Хто може стати учасником?

• Студенти усіх курсів та структурних підрозділів
  • Співробітники Університету

Головний критерій - володіння англійською мовою на середньому рівні (A2-B1).

Як зареєструватися?

• Напишіть нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповніть реєстраційну форму до 22 січня. Кількість місць обмежена.

Участь безкоштовна, а після закінчення учасники отримають сертифікати.

Читайте більше про програму на сайті Центру.

Базовий курс Міжнародної програми з лідерства служіння

Створено: 17/01/2023 16:44