Презентація аналітичного звіту «Вища освіта в Україні: зміни через війну»

Дата: 14 березня 2023 року
Формат: онлайн
Контакти: НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Презентація аналітичного звіту «Вища освіта в Україні: зміни через війну»

Відбудеться презентація аналітичного звіту «Вища освіта в Україні: зміни через війну». Звіт підготовлений Аналітичним центром «ОсвітАналітика» Київського університету імені Бориса Грінченка у партнерстві із Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні

Аналітичний звіт висвітлює діапазон проблем і викликів, з якими стикнулася система вищої освіти України через наслідки пандемії та війну, оцінює досвід та рішення органів влади й університетів щодо реагування на ці виклики, надає інформацію про актуальний стан української системи вищої освіти в умовах війни, її першочергові та перспективні потреби. До участі у презентації запрошені представники органів влади, закладів вищої освіти, експертного середовища.

В рамках презентації заплановано проведення круглого столу «Розвиток переміщених університетів в умовах стратегічної та ресурсної невизначеності».

Трансляція за посиланням

Створено: 13/03/2023 18:26