«Зустріч з лідером» - вебінар Світлани Калашнікової «Вдосконалення викладання у вищій освіті – від лідерства індивідуального до лідерства інституційного»

Дата проведення: 29 березня 2023 року
Час проведення: 15:00 - 16:30
Формат: онлайн, платформа Zoom

Шановні колеги!

Запрошуємо на «Зустріч з лідером» - вебінар Світлани Калашнікової «Вдосконалення викладання у вищій освіті – від лідерства індивідуального до лідерства інституційного».

Спікер: Світлана Калашнікова

• Доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України
  • Радник при дирекції Інституту вищої освіти НАПН України
  • Член Національної команди експертів з реформування вищої освіти
  • Національний координатор міжнародних проєктів «Програма розвитку лідерства у вищій освіті України» (Британська Рада в Україні, 2016-2019) та « Програма вдосконалення викладання у вищій освіті України» (Британська Рада в Україні, 2019-2022)
  • Керівник проєкту «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» (Програма «Підтримка ЄС переміщеним закладам вищої освіти на сході Україні», 2020-2024)
  • Член Керівної ради проєкту «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до підтримки викладацької досконалості» (Програма ЄС Еразмус+, 2021-2024)

Чекаємо всіх кому актуальна проблема підвищення якості викладання у вищій освіті.

Обговоримо:

• Актуальність проблеми вдосконалення викладання в університетах та її зміст.
  • Моделі та інструменти реалізації.
  • Наявні практики та перспективи розвитку.
  • Роль індивідуального та інституційного лідерства.
  • Презентація монографії «Вдосконалення викладання у вищій освіті: теорія та практика».

Чекаємо зустрічі!

РЕЄСТРАЦІЯ