Міжнародний науково-практичний форум «Педагог ХХІ століття: дослідження та освітні інновації в умовах воєнного стану в Україні»

Дата проведення: 05 - 06 квітня 2023 року
Формат: онлайн, платформа Zoom
Координатор конференції: Салата Оксана Олексіївна, завідувач кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (тел.+380 932708701); е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науково-практичному форумі «Педагог ХХІ століття: дослідження та освітні інновації в умовах воєнного стану в Україні»

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

• Суспільні науки та трансформація моделей навчання в умовах Нової української школи: виклики і перспективи взаємодії.
  • Зміст і структура історії України та всесвітньої історії у шкільній програмі.
  • Інноваційні підходи до навчання мов у контексті формування мовної особистості цифрової доби.
  • Розвиток лідерського потенціалу освітян.
  • Розвиток загальних і професійних компетентностей фахівців дошкільної та початкової освіти.
  • Розвиток природничо-математичної освіти і технологій в умовах цифровизації.
  • Трансформація професійної компетентності педагога в умовах війни та у повоєнний період.
  • Індивідуальні та колективні стратегії впровадження Професійного стандарту вчителя.
  • Взаємодія учасників освітнього процесу в дистанційному навчанні: виклики та ризики.

Інфолист

Створено: 14/03/2023 17:30