Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція (з міжнародною участю) «Інноваційні освітні практики підготовки сучасного педагога в умовах реалізації концепції «Нова українська школа»

Дата проведення: 06 квітня 2023 року
Формат: онлайн
Координатори конференції: Мієр Тетяна Іванівна, професор кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук (моб. тел.: (067) 649-35-94); Нежива Людмила Львівна, професор кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук (моб. тел.: (050) 912-53-51). Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні колеги!

Напрями роботи конференції:

• Інноваційні вітчизняні та зарубіжні підходи до підготовки педагога в умовах освітніх реформ та соціально-політичних змін.
  • Реалізація концептуальних засад Нової української школи в початковій освіти.
  • Психолого-педагогічні та методичні аспекти професійної підготовки сучасного педагога
  • Актуальні проблеми освітнього менеджменту в Новій українській школі.
  • Освітні практики підготовки вчителя до організації дистанційного та інклюзивного навчання молодших школярів.
  • Патріотичне виховання учнів у підготовці вчителя початкових класів в умовах суспільно-освітніх трансформацій сьогодення.

Інфолист

Створено: 15/02/2023 13:28