Фестиваль науки -­ 2023: ІХ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття»

Дата проведення: 11 травня 2023 року
Формат: онлайн
Координатори конференції: Олексюк Ольга Миколаївна, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор (тел.: +38 050-783-00-05). Коваль Анастасія Станіславівна, викладач кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка (тел.: +38 0931500483). E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні колеги!

fn 2023

Запрошуємо Вас взяти участь у ІХ Міжнародній науково-практичній  онлайн-конференції «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття»

Напрями роботи конференції:

• Культурно-історична реконструкція мистецьких феноменів у професійній освіті.
  • Сучасне мистецтвознавство в культурно-освітньому просторі.
  • Стратегічні орієнтири творчої самореалізації особистості в мистецтві.
  • Духовні та аксіологічні концепти розвитку професійної мистецької освіти.
  • Художні інтерпретації в музичному і хореографічному мистецтві: традиції та новаторство.
  • Інноваційні технології в умовах цифровізації професійної мистецької освіти.

Інфолист

Створено: 02/02/2023 15:50