Фестиваль науки – 2023: Вебінар «Як протистояти крадіжці інформації: питання збереження авторських прав»

Дата проведення: 11 травня 2023 року
Час:15:00
Реєстрація: до 10:00 год 11 травня 2023 року
Формат: онлайн
Відповідальні за проведення заходу: Світлана Паламар, заступник декана з наукової роботи Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник; Марина Науменко, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач кафедри дошкільної освіти.

fn 2023

Мета: ознайомити учасників із правилами використання інформації у загальному доступі без порушення авторського права.

Цільова аудиторія: студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, молоді вчені Київського університету імені Бориса Грінченка та Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Для участі у вебінарі необхідно до 10:00 год 11 травня 2022 року зареєструватися.

Створено: 10/05/2023 15:21