Фестиваль науки – 2023: Міжнародний науковий вебінар «Як підібрати журнал для публікації результатів філологічних досліджень»

Дата проведення: 12 травня 2023 року
Час: 11:00 – 12:30
Формат: онлайн
Відповідальний за проведення заходу: Пилинський Михайло Ярославович, заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Факультету романо-германської філології Університету Грінченка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

fn 2023

Мета заходу: обговорити особливості пошуку високопрофесійних індексованих видань для публікації результатів досліджень з філології.

Наші спікери:

• Карло Ілюмінаті, професор кафедри італійських студій Школи мов, літератури, лінгвістики та культури Університету Калгарі, доктор філософії (Канада);
  • Ірина Лобанідзе, професор Інституту мовознавства Державного університету імені Ілії Чавчавадзе (Грузія);
  • Русудан Махачашвілі, доктор філологічних наук, завідувач кафедри германської філології Факультету романо-германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка (Україна).

Цільова аудиторія: студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені, науково-педагогічні працівники.

Приєднатися до заходу можна за посиланням

Passcode: 1PhD@1512

Створено: 10/05/2023 16:55