Фестиваль науки -­ 2023: Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Цифрова трансформація в економіці, фінансах, менеджменті та підприємництві»

Дата проведення: 18 травня 2023 року
Формат: онлайн, платформа Zoom
Координатори конференції:&nbspРябець Катерина Анатоліївна, заступник декана з наукової роботи Факультету економіки та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор наук з державного управління, доцент (тел. +38(096) 724-21-56; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Штепа Олена Валентинівна, доцент кафедри управління Факультету економіки та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат економічних наук, доцент (тел. +38(050) 650-24-96; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Шановні колеги!

fn 2023

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Цифрова трансформація в економіці, фінансах, менеджменті та підприємництві»

Напрями роботи конференції:

• Економіка міста в умовах воєнного стану: внутрішні та зовнішні ресурси підтримки.
  • Проблеми та суперечності розвитку фінансової системи в умовах глобальної світової кризи.
  • Людський капітал у контексті розвитку smart-громад.
  • Навчання цифровому підприємництву.

Інфолист

Створено: 16/02/2023 13:07