Благодійна акція «Університет Грінченка – Янголам-Охоронцям – Збройним Силам України»

Дата: 06 грудня 2023 року
Початок: о 13.00
Адреса: Київ, вул. Левка Лук’яненка, 13-б
Акредитація журналістів: до 17.00 05 грудня 2023 року за тел.: 485-21-34 або ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

06 грудня 2023 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудуться заходи, присвячені Дню Збройних Сил України, зокрема:

• відкриття Галереї пам’яті студентів та випускників Університету Грінченка, загиблих у російсько-українській війні;
  • благодійний аукціон творів мистецтва, виготовлених викладачами та студентами-грінченківцями «Університет Грінченка – Янголам-Охоронцям – Збройним Силам України», кошти від продажу яких підуть на потреби захисників України.

Пресанонс

Благодійна акція «Університет Грінченка – Янголам-Охоронцям – Збройним Силам України»

Створено: 04/12/2023 16:53