Презентація програми Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program (FLTA)

Дата: 01 травня 2024 року
Час: 15.00-16.00
Формат: онлайн
Організатори: НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, Програма імені Фулбрайт в Україні.
Реєстрація: до 12.00 30 квітня 2024 року за посиланням

Шановні викладачі Університету Грінченка!

Запрошуємо на презентацію програми Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program (FLTA).

У конкурсі на дану програму можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови.

FLTA Program – Програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, надійних, із належним рівнем професійності; спроможних успішно виконувати функції й викладача, й асистента; легко уживатися у студентську атмосферу з проживанням у гуртожитках включно, рівно ж як і гідно входити у коло викладачів та співробітників гостьової інституції.

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США триває дев’ять місяців. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2025 року).

Poster FLTA

Створено: 22/04/2024 15:24