V Міжнародна наукова онлайн-конференція «Педагогіка у міждисциплінарному вимірі: реалії вищої освіти у контексті викликів сьогодення»

Дата проведення: 20 листопада 2024 року
Формат проведення конференції: дистанційно
Реєстрація: до 10 листопада 2024 року за покликанням
Контакти:
Желанова Вікторія В’ячеславівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Факультету педагогічної освіти, тел.: + 380 (50) 193 46 07;
Леонтьєва Інна Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Факультету педагогічної освіти, тел.: + 380 (67) 919 66 90;
Козир Маргарита Валентинівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Факультету педагогічної освіти, тел.: + 380 (66) 721 55 43.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас 20 листопада 2024 року взяти участь у V Міжнародній науковій онлайн-конференції «Педагогіка у міждисциплінарному вимірі: реалії вищої освіти у контексті викликів сьогодення».

Напрями роботи конференції:

• Стратегічні орієнтири та державне регулювання розвитку сучасної вищої освіти.
  • Міждисциплінарний статус сучасної педагогіки.
  • Трансформація вищої освіти в сучасному трансгресивному суспільстві.
  • Напрями інноваційності сучасної вищої освіти.
  • Оптимізація моделей вищої освіти в контексті викликів сьогодення.
  • Реалізація принципів травма-інформованого підходу у вищій освіті.

Інфолист

Створено: 11/10/2024 11:07