Онлайн-вебінар «Сучасні ресурси для перевірки наукових робіт на плагіат»

Дата: 08 грудня 2020 року
Час: 13.00-14.30
Платформа проведення: Zoom

У рамках Школи академічної доброчесності за підтримки Наукового товариства Університету Грінченка 08 грудня 2020 року буде проведено онлайн-вебінар «Сучасні ресурси для перевірки наукових робіт на плагіат» для магістрантів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

Учасники заходу:

• дізнаються про програми та ресурси, які допоможуть підготувати результати наукових досліджень до друку;
  • отримають корисні й актуальні рекомендації щодо роботи з онлайн-сервісами, які допомагають виявляти плагіат;
  • навчаться самостійно перевіряти власні тексти на унікальність.

Вебінар проведе Марія Бойко, аспірантка кафедри української мови Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, вчителька спеціалізованої школи № 304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва; лауреатка міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2020» у номінації «зарубіжна література»; волонтерка проєкту «Відкритий урок – 2020».

Для участі необхідно зареєструватися до 15.00 год. 07 грудня.

Створено: 17/11/2020 15:25