Запрошуємо на Літню школу Університету Грінченка «Освітнє лідерство»

Дата: 17-21 червня 2024 р.
Місце проведення: навчальний корпус № 1, вул. Левка Лук’яненка, 13-б.
Контактна особа: Світлана Василенко, завідувачка ННЦ розвитку персоналу та лідерства, тел: (044) 366 56 05, 050 281 84 37

Шановні колеги!

Навчально-науковий центр розвитку персоналу та лідерства оголошує набір на Літню школу «Освітнє лідерство»!

Ми пропонуємо цікаву програму, яка включає опрацювання таких питань: роль лідера в освітньому середовищі, стратегічне мислення та поведінкові стратегії особистості в умовах життєвої невизначеності, психологічні практики підтримки та формування ефективних життєвих стратегій особистості, цифровий самоменеджмент лідера в освіті, знайомство з авторською арт-терапевтичною методикою «Яскравий світ моєї особистості» тощо.

Програма передбачає лекції, тренінги, майстер-клас та самостійну роботу у форматі онлайн та очно!

Викладачі Літньої школи: Світлана Василенко, завідувачка ННЦ розвитку персоналу та лідерства, Валерія Міляєва, провідний науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства, доктор психологічних наук, професор, Світлана Каліщук, доктор психологічних наук, професор, Наталія Шаповаленко, молодший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства, Наталія Лісова, викладач кафедри практичної психології.

За результатами успішного навчання у Школі (присутність на заняттях, виконання самостійної роботи) учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації за варіативною складовою (60 год).

Реєстрація за посиланням

Створено: 10/06/2024 13:32