Міжнародний мовно-літературний конкурс

IMG_181416 січня 2011 р.
Урочисте відкриття ІІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до Указу Президента №928 від 30 вересня 2010 року «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказу МОН України № 1011 від 26.10.2010 «Про проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2010-2011 навчальному році» 16 січня 2011 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулося урочисте відкриття ІІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міський етап Конкурсу відкрив Перший заступник Міністра освіти, науки, молоді та спорту України доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України Євген Миколайович Суліма (на фото). До учасників змагання звернулися ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Олександрович Огнев'юк (на фото), Голова журі міського етапу Конкурсу старший науковий співробітник Інституту української мови НАН України, доктор філологічних наук Вікторія Людвігівна Іващенко, відома українська поетеса Ганна Танасівна Чубач.

Участь у творчому змаганні взяло понад 200 школярів, студенти ВНЗ та ПТНЗ столиці. Учні 5-7 класів виконували завдання впродовж двох астрономічних годин, учні 8-9 класів – трьох, учні 10-11 класів – чотирьох астрономічних годин.

Мета Конкурсу - вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їхнього творчого потенціалу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.

Під час перебування в Київському університеті імені Бориса Грінченка Є.М.Суліма ознайомився з діяльністю навчального закладу, його матеріально-технічною базою, поспілкувався з викладачами та студентами.