Обмін студентами й викладачами – у нових угодах з університетами США

biblio

червень 2012

Продовжуємо звіт про робочий візит ректора Університету, доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України Віктора Огнев’юка до США.
Відбулася зустріч з Президентом Університету штату Орегон, професором Робертом Бердолом, який у системі вищої освіти своєї країни працює з 1965 року. Колега нашого ректора свого часу очолював університети у Каліфорнії, Техасі та Іллінойсі. До 2011-го був на чолі Асоціації найбільших дослідницьких університетів країни (AAU).
Партнерський діалог з професором Р. Бердолом продовжиться під час його візиту у відповідь до Київського університету імені Бориса Грінченка.
У Південно-Орегонському університеті відбулися зустрічі з ректором, проректорами й деканами. Віктор Олександрович Огнев’юк ознайомився з роботою університетської бібліотеки, приймальної комісії, факультетів та інших структурних підрозділів. Ректори підписали угоду про обмін студентами й викладачами та про співпрацю.